TEKNOKOM MAKİNA
Çevre Dostu Kompresör TORR


Hakkımızda

TEKNOKOM MAKİNA, çeyrek asırdan fazla bir süre önce Bursa’da faaliyetlerine başlamış, kompresör ve basınçlı hava ekipmanlarına yönelik konusunda imalat, satış ve satış sonrası servis hizmetleri vermeye odaklanmış bir kompresör firmasıdır. Sektördeki yerini güçlendirdikçe, hem ihracat faaliyetlerine yönelmiş hem de yurt içi bayileri ile kompresör üretiminde söz sahibi olmuştur.

Şirketimize ait merkezimizde, vidalı ve pistonlu kompresör ünitelerinin montajı gerçekleştirilmektedir. Dünyanın sayılı büyük imalatçılarından ve Türkiye’nin yerel ancak konusunda uzman tedarikçilerinden sağlanan imalat parçaları ile, kendimize ait olan TORR  markası altında vidalı ve pistonlu olmak üzere iki temel ürün grubu altında pek çok değişik türde ürün imalatımız sürmekte ve hem Yurt içi hem de yurt dışında faaliyetlerimiz devam etmektedir.

TEKNOKOM, kendi markası olan TORR ile üretim anlamında kendisini kanıtlamış, tüm ürünleri Türk Standartları Enstitüsü ve ISO şartnamelerine uygun olarak üreten Teknokom, satış sonrası ve servis süreçlerini de ISO 9001:2015 belgesi ile tescillemiştir.

İmalatını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler, CE standartlarında olup, hem iç piyasa hem de uluslar arası ihracat piyasasında rekabet edebilir kalitede, teknik donanımda ve fiyatsal aralıktadır.

Kompresör gereksinimleri konusunda firmalarımıza, aynı zamanda dönemsel kiralama gibi farklı kullanım yollarında da hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte 2. el kompresör piyasasında da aktif bir oyuncu olarak, hem çalıştığımız firmaların makine parkurlarının yenilenmesine yardımcı olmakta, hem de atıl duruma düşen bu makineleri revize ederek ekonomiye kazandırmaktayız.

Kompresör ve basınçlı hava tesisatı konularında, iş birliğimiz için daima hazır halde bulunduğumuzu ve sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı ifade etmek isteriz.

İhtiyacınız doğrultusunda, bizimle temasa geçmeniz yeterli olacaktır.

Vizyonumuz

Kompresör satışı ve servisi konusunda, bizden destek alan tüm firmalara çözüm ortaklığı ve teknik danışmanlık yaparak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarken, çevresel duyarlılıklara, etik kaygılara da sahip olarak en iyi çözümleri üretmek, olarak tanımlanmaktadır.

Misyonumuz

Yaptığımız işi en iyi şekilde ortaya koyarak toplam memnuniyet sağlayarak, hem kendimizi hem de bizimle çalışan tüm firmaları daima ileriye taşımaktır.

Şirketimize ait merkezimizde, hem vidalı hem de pistonlu kompresör gruplarının montajı gerçekleştirilmektedir. Dünyanın sayılı büyük imalatçılarından ve Türkiye’nin yerel ancak konusunda uzman tedarikçilerinden sağlanan imalat parçaları ile, kendimize ait olan TORR markası altında vidalı ve pistonlu olmak üzere 2 temel ürün grubu altında pek çok değişik türde ürün imalatımız sürmektedir.

İmalatını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler, TSE ve CE standartlarında olup, hem iç piyasa hem de uluslar arası ihracat piyasasında rekabet edebilir kalitede, teknik donanımda ve fiyatsal aralıktadır.

Kompresör gereksinimleri konusunda firmalarımıza yalnızca satış konusunda değil, aynı zamanda dönemsel kiralama gibi farklı kullanım yollarında da hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte 2. el kompresör piyasasında da aktif bir oyuncu olarak, hem çalıştığımız firmaların makine parkurlarının yenilenmesine yardımcı olmakta, hem de atıl duruma düşen bu makineleri revize ederek ekonomiye kazandırmaktayız. Ürünlerin periyodik bakımlarını, farklı kitler altında yapmak üzere sözleşmeli çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bu konudaki deneyimli ekibimiz, kalite politikamız ve güvenilir markamız ile çeyrek asırdan fazla bir süredir çözümün adresi olmayı sürdürüyoruz.

Kompresörlerin operasyon sırasında maksimum verimle ve en uzun ömürle çalışmasını sağlayacak, enerji tüketimini minimumda tutacak, verimi maksimize edecek şekilde, ihtiyaç tespitleri, projelendirme, elektrik ve boru tesisatı uygulamaları yapmaktayız. Ürün satışı gerçekleştirdiğimiz firmaların personeline düzenli olarak eğitimler vermekte ve kullanımdan kaynaklanan verim ve ömür kayıplarını en aza indirmeye çalışmaktayız.

TEKNOKOM, son yıllarda pek çok araştırma geliştirme projesine kaynak ayırmış ve innovasyon faaliyetlerini kurum içinde bir felsefe haline getirmiş, yalnız üretimde değil, satışta, satış sonrasında, servis ve bakım hizmetleri ile ikinci el makine satışında da rakiplerinden ayrışmayı başarmıştır. Bu faaliyetler sonunda manüel kontrollü ürünler dışında otomatik kontrollü ürün gamı şekillenmiş, giderek daha otomatize ve dijitalize bir operasyon kabiliyetine sahip ürünler de satışta kendilerine yer bulabilmiştir.

Üstün Mühendislik

TEKNOKOM'un mühendis kadrosunun aynı potada eritilmiş yetenek ve tecrübeleri hem tasarımlarımızda hem de üretim proseslerimizde verimli olacak yenilikçi fikirleri ortaya çıkarmıştır. Kârın tekrar yatırıma yönlendirilmesi, Teknokom'un mühendislik ekibinin araştırma ve geliştirmeye önemli bir finansman yaratmasını sağlamıştır. Genç kimliğimiz, pazardaki en yenilikçi ekiplerden biri olmamızın en önemli etkenlerindedir.

İleri Teknoloji

TEKNOKOM olarak, yeni teknolojik gelişmelere ciddi olarak inanmaktayız. Üretim proseslerimiz için yeni fikirler üretmeye ve bu yeni teknolojileri yerleştirmeye var gücümüzle çalışıyoruz. Bunun yanında üretim ve kalite proseslerinde en iyi ve en yeni cihazlardan yararlanıyoruz.

Kaliteye Bağlılık 

TEKNOKOM olarak kompresörlerimizdeki birçok parçayı kendimiz üretmekte olup bunun yanında montaj prosesinde kullanmak üzere satın aldığımız tüm parçaların basınçlı hava sektöründe kendini ıspatlamış firmaların ürünleri olup tüm bu parçaların bizim standartlarımıza uygun olduğunu görmek için birçok kalite ve dayanıklık testi uyguluyoruz. Böylece tüm sistemlerimizin sıkı bir şekilde kontrol etmekte olup en kaliteli ürünleri sattığımızdan emin oluyoruz.

Müşteri Odaklılık

TEKNOKOM olarak müşterilerimiz her zaman çalışmalarımızda odak noktamız olmuştur. Müşteri memnuniyetini en önemli başarı ölçütlerimizden biridir.

Verimli Üretim Prosesi

TEKNOKOM son yıllarda ortaya çıkan ve kullanılan tüm teknolojilerin en iyilerini bir araya getirmiş ve tamamen yeni bir üretim prosesi dizayn etmiştir.

Yenilikçi Yaklaşım ve İnovasyon

TEKNOKOM, güçlü ve nitelikli kadrosu sayesinde teknolojiyi sürekli takip ederek, kompresörlerinde uygulamakta ve her türlü yeniliği müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Yıllar içinde kendisine yeni pazarlar edinmiş olan TEKNOKOM, ihracat tecrübesini de her geçen gün geliştirmiştir. Bu kapsamda, Romanya, Bulgaristan, Slovenya, Makedonya, Bosna Hersek, Almanya,  İran, Irak, Azerbaycan ülkelerine düzenli olarak ihracat gerçekleştirmektedir.
Çevrimiçi
1
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?